www.cvonline.hu

CONTROLLER

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A VILL-KORR HUNGÁRIA Kft.
új munkatársat keres

CONTROLLER

pozícióba

Ideális pályázónk olyan kreatív, ambiciózus szakember, aki controlling területen min. 3-5 éves gyakorlatot szerzett, lojális és teljes mértékben elkötelezett a családi vállalkozások és azok tulajdonosai iránt, valamint az alábbi feltételeknek megfelel:

Feladatai:

  • napi analitikus / controlling táblák vezetése, ellenőrzése,
  • havi és éves pénzügyi zárásban való közreműködés (befejezetlen állományok meghatározása),
  • menetlevelek rögzítése, ellenőrzése,
  • munkaórák rögzítése, ellenőrzése,
  • projektek pénzügyi-műszaki nyomon követése, bizonylatok feldolgozása, teljesítésigazolások, számlák előkészítése, utókalkulációk készítése, a tényleges számok folyamatos figyelése a költségvetéshez képest, az eltérések okainak feltárása
  • gazdaságossági számítások, elemzések készítése

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség pénzügyi/gazdasági területen,
  • controlling területen szerzett min. 3-5 éves szakmai tapasztalat,
  • magas szintű számítástechnikai ismeret MS Office – kiemelten az EXCEL - programok magabiztos ismerete,
  • átgondolt, tervszerű feladatkezelés,
  • analitikus gondolkodásmód,
  • önálló, igényes munkavégzés,
  • jó elemző készség, precizitás,
  • jó kommunikációs és együttműködő készség.

Előnyt jelent:

  • integrált vállalatirányítási rendszerek ismerete,
  • mérlegképes könyvelői képesítés megléte.

Kérjük, hogy csak olyan álláskeresők jelentkezzenek a fenti pozícióra, akik releváns szakmai tapasztalattal rendelkeznek!

Új munkatársunk számára versenyképes jövedelmet, hosszú távú munkahelyet, szakmai továbbképzési lehetőséget, európai szintű munkakörülményeket ajánlunk!

Szakmai önéletrajzzal és bizonyítvány másolatokkal ellátott jelentkezését az alábbi email címre kérjük.

VILL-KORR HUNGÁRIA Kft.
9027 Győr, Berkenyefa sor 9.

Munkavégzés helye Győr
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Győr