www.cvonline.hu

Controller (Production sector)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2015.02.12.

Pozíció leírása / Job description

E-mail cím megjelenítése

Feladatok:

* Preparing business plans, and analysis of results
* Preparation of the monthly and ad-hoc financial reports
* Take part in closing process (monthly, quarterly, yearly)
* Check the production costs and prepare calculations for the production units
* Actual/Plan analysis of the financial reports
* Business partner to sales and production as well the managing director

Elvárások:

* College degree
* Controlling experinence in multinational enviroment, preferably from the production sector, 4-6 years
* Fluent English,
* High level knowledge of MS Excel,
* pro-active attitude, good analyzing skills.

Amit kínálunk:

* You will be able to work independently
* Able to gain an overall view on also accounting and finance

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Gyártás / Termelés, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő