www.cvonline.hu

Controller / Készletgazda

  • A hirdetés 1105 napja lejárt

A Versele-Laga, nemzetközileg elismert, kisállateledel gyártással foglalkozó vállalatcsoport, csévharaszti munkahelyre (Budapesttől 40km-re, délkeleti irányban) munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • részvétel a beszerzési, termelési és értékesítési területek ellenőrzésében, a folyamatok javításában
  • elemzések készítése, ellenőrzések végzése (pl. pénztárellenőrzés)
  • havi szintű leltárak kiértékelése és vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése
  • bevételezések, gyártások, kiadások készletmozgásának ellenőrzése, összevetése a rendszerben történő mozgásokkal, eltéréselemzés
  • napi szintű raktárellenőrzés, pontos készletnyilvántartás biztosítása
  • vállalatirányítási rendszer adatainak karbantartása, javítása

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • hasonló pozícióban szerzett tapasztalat (készletgazdai vagy controlleri munkakörben)
  • vállalatirányítási rendszer használtában szerzett tapasztalat
  • MS Excel magas szintű ismerete
  • agilitás, konfliktuskezelési képesség
  • pontos munkavégzés, terhelhetőség

Amit nyújtunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • mobiltelefon, cafeteria

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő