www.cvonline.hu
Controller (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 915175
lejárt
FELADAT

Cégünkről
Information and Communication Technology (ICT) connects people and markets worldwide! Deutsche Telekom is one of the leading international companies in ICT. With round about 235.000 employees in 50 countries, we provide innovative solutions to our clients.

T-Systems is one of the three successful brands of Deutsche Telekom. We serve large customers and multinational companies through our global infrastructure of data centers and networks. With the help of innovative technology we develop integrated solutions for connected life and work.

Let us together shape the world of tomorrow!

Feladatok

- Nemzetközi adatbázis riportok kiértékelése és továbbfejlesztése a nemzetközi termelésnövelés számára, a „Bi-Weekly“ számok kiértékelése, az elkülönített SL specifikus számértékek összeállítása (pl.: órák értékelése, különbég kiértékelések, termelési különbségek)

- Részvétel a ‚bi-weekly‘ telefonos és utómegbeszéléseken, SL-specifikus KPI-ok megvitatása és kiértékelése

- Különbségek kiértékelése, Service Line-ra vonatkozó kommentek és javaslatok készítése

- Service Line költségkontroll támogatása az üzleti fejlesztések kommentálása tekintetében,számértékekből való becslés

- Pénzügyi teljesítmény kiértékelésében való együttműködés, beleértve a Service Line kockázatainak és lehetőségeinek értékelését is

- Határokon átnyúló projektekben való közreműködés a T-Systems vagy Service Line aspektusok keretein belül

- S4S tevékenységekben való közreműködés a globális Service Line Production keretein belül

- A Service Line és EMEA régiós országok üzleti felelőseivel való együttműködés: Kiegészítése a meghatározott üzleti egyensúlyozási intézkedéseknek – pénzügyi értékelési oldallal egyetemben

- LBU-k támogatása zárás esetén, előrejelzések és tervezetek készítése a központi kiegyenlítési modelleknek és előírásoknak a figyelembevételével

- Szoros együttműködés a Business partner Controllerekkel a BP FC Delivery-hez köthetően nemzetközi és nemzeti szinten a globális irányítás keretein belül

- A funkció globális iránnyal rendelkezik, illetve teljesített és koordinált tevékenységetek tartalmaz

Speciális feladatok:

- Átfogó megértése és elemzése a lényeges nemzetközi delivery értékteremtő paramétereknek, mint az átfogó KPI-ok, mindenkori Service Line Factoriesés nemzetközi társaságok költségtípusai, valamint Production variance és CAPEX

- Jelentések elvégzése, Flatfillek kitöltése és feltöltése a rendszerbe, beleértve a tervezeteket és forecastokat is

- Rendszeres egyeztetések és kommunikáció egyrészről az LBU-val valamint a nemzeti és nemzetközi Service Line egységekkel, angol és német nyelven egyaránt

- Egyeztetések a jelentésekről a Service Line specifikus riportok biztosítása érdekében

- Speciális-, illetve projektfeladatok elvégzése

Elvárások

- Befejezett üzemgazdasági tanulmányok vagy legalább 3 éves munkatapasztalat IT/TK-területen controllingban, mint pl.: reportolás

- Jó analizációs készség és megértés

- Magabiztos fellépés nemzetközi környezetben (rendszeres telefonegyeztetés a Line-specifikus managementtel)

- Jó MSC Office ismeretek

- SAP BW-m SAP- és TM1- ismeretek

- Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás

Ideális esetben ismeretek és tapasztalt riportolás területén

- Rugalmasság, egyéni munkavégzésre való készség illetve megoldásorientált, kommunikatív munkaszemlélet

Amit ajánlunk
- Fiatal és barátságos csapat
- Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
- Ergonomikus, modern munkakörnyezet az InfoParkban (Link megjelenítése)

Kérünk, hogy angol és magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével honalapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 83216

PROFIL