www.cvonline.hu

Controller asszisztens

  • A hirdetés 527 napja lejárt

Budapesti székhelyű közétkeztető cég,

Controller asszisztenst

keres.

Feladatok:

  • Előállítási és általános költségek tervezése és követése
  • Eredménytervezés (eredménykimutatás, mérleg, cash-flow)
  • Vezetői beszámolók, kontrolling riportok készítése
  • Terv-tény összehasonlítás

Elvárások:

  • Középfokú gazdasági/műszaki végzettség
  • Minimum 3 éves tapasztalat kontrolling területen
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Terhelhetőség
  • Összetett gondolkodás
  • Tanulásra való igény

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését úgy fényképes önéletrajzát a nettó fizetési igény megjelölésével, (bérigény hiányában pályázatát nem tudjuk elbírálni) és pozíció megjelőlésével kérjük, az alábbi e-mail címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő