www.cvonline.hu

Contracted supply and initiative planner

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.19.

Pozíció leírása / Job description

Feladatok:

•Remnant buyer sellout management (on-going)
•Availability report download (daily)
•New initiative communication report(bi-weekly)
•Department assistant tasks (payroll papers, cafeteria distribution, events organizing)
•Masterdata related reports and planning supporting tasks

Elvárások:

•Secondary school degree is a minimum
•Fluent English, both spoken and written
•Microsoft Office knowledge
•Analytical skills and ability to interact and influence other functions and higher levels
•Ability to communicate well (verbally & written)
•Computer Literate and detail orientated
•Previous MSM role is a plus

Amit kínálunk:

•fixed term job for 6 month
•Challenging job with meaningful responsibility
•Multinational environment

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő