www.cvonline.hu

Content Marketing Specialist

  • A hirdetés 402 napja lejárt

A Bisnode 18 országban, több mint 2500 alkalmazottal Európa egyik vezető döntéstámogató, üzleti információ szolgáltatója.

Megoldásaink támogatják a vállalatokat a pénzügyi kockázatok kivédésében, valamint az ügyfélszerzési tevékenységben.

További információért látogass el a Link megjelenítése weboldalra.

Gyorsan növekvő cégünk olyan szakembereket keres, akik szeretnének egy fiatalos és dinamikus csapat tagjai lenni, nyitottak, érdeklik a kihívások, tettre készek, valamint határozottságukkal és kitartásukkal kitűnnek a többiek közül.

Jelenleg a következő nyitott pozícióra várjuk a jelentkezőket:

Feladatok:
  • új ügyfélszerzési és kereszteladási folyamatokat támogató tartalmak kialakítása és eredményeik visszamérése
  • lead generáló, szegmentált hírlevelek, kampányok létrehozása és lekövetése
  • megoldásainkat bemutató, felhasználó-központú tájékozató anyagok tervezése és elkészítése
  • landing oldalak koncepciójának tervezése és kivitelezése
  • weboldalak karbantartása, aktualizálása
  • anyavállalat angol nyelvű marketing publikációinak magyar nyelvre történő adaptálása
  • saját szervezésű rendezvények tájékoztató anyagainak elkészítése
  • együttműködés az anyavállalattal és ügynökségekkel

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • legalább középfokú aktív angol nyelvismeret
  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Google Analytics, WordPress, SEO / SEM folyamatok ismerete
  • kiváló írásbeli kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • proaktivitás

Előny:

  • B2B területen szerzett munkatapasztalat
  • CMS (content management solution) rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • digitális kampányok folyamatainak ismerete
  • képfeldolgozó (pl. Adobe Photoshop, Illustrator) program ismerete

Amit kínálunk:

  • Változatos, kreatív munka
  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a fenti munkakör, kérjük, küldd el pályázatodat az alábbi e-mail címre a pozíció megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol