www.cvonline.hu

Content Manager és tesztelő

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Minket keresel, ha fontos számodra a jó hangulat, a stabil, motiváló környezet és a folyamatos fejlődési lehetőség. Téged keresünk, ha felelősségteljes, precíz és alapos vagy; egyaránt jól megy az önálló munkavégzés és a csapatmunka; és képes vagy a felhasználók fejével gondolkodni. Ha magadra ismertél, jelentkezz Magyarország egyik legnagyobb integrált reklámügynökségéhez, és csatlakozz a csapatunkhoz!

Feladatok:

  • weboldal tartalommenedzsment
  • alkalmazások, weboldalak tesztelése

Amit tőled várunk:

  • MS Office magabiztos használata
  • aktív angolnyelv-tudás

Előnyök:

  • CMS rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • HTML ismeret
  • CSS tapasztalat
  • JavaScript jártasság

Amit mi kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • stabil háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • akár azonnali kezdési lehetőség
  • fejlődési lehetőség
  • összetartó csapat

A jelentkezéshez küldd el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzod az alábbi email címre.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest