www.cvonline.hu

Content gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 924854

Távközléssel foglalkozó céghez keresünk marketing területre diákmunkatársat

Feladatok:
  • Részvétel a Videotár termékhez kötődő marketing feladatok elvégzésében, a termékmenedzser útmutatása alapján
  • Riportok készítése
  • Az iparági trendek követése
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, partnerekkel
  • A rá bízott mini projectek teljes koordinációja
  • A szolgáltatásban elérhető tartalom folyamatos ellenőrzése, nyomon követése
  • A szolgáltatásban elérhető tartalomhoz kapcsolódó kommunikáció koordinálása
Elvárások:
  • Folyamatban lévő, főiskolai vagy egyetemi nappali tagozatos tanulmányok marketing és/vagy kereskedelmi területen
  • Heti szinten minimum 25 óra vállalása
  • Minimum 1 év vállalása (hosszú távú munkalehetőség)
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezik
  • Angol nyelv ismerete legalább társalgási szinten
  • Nyitottság a technikai újdonságokra, erős érdeklődés a filmek, sorozatok iránt
  • Nyitott személyiség, könnyű kapcsolatteremtő és kiváló kommunikációs készség
  • Pontosság, precizitás, készség önálló, aktív munkavégzésre
Amit kínálunk:
  • Szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán
  • Kellemes munkahelyi környezet, kiváló csapat
  • Ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest IX. kerület
Kapcsolat:
Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre. Leveled tárgya legyen MEN-UP!