www.cvonline.hu

Content gyakornok

Hozzáadva: 2017.03.28.
Hirdetés azonosító: 1108409

A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk.
Feladatok:

  • • Részvétel a Videotár termékhez kötődő marketing feladatok elvégzésében a termékmenedzser útmutatása alapján
  • • Riportok készítése
  • • Az iparági trendek követése
  • • Kapcsolattartás beszállítókkal, partnerekkel
  • • A rá bízott mini projectek teljes koordinációja
  • • A szolgáltatásban elérhető tartalom folyamatos ellenőrzése, nyomon követése
  • • A szolgáltatásban elérhető tartalomhoz kapcsolódó kommunikáció koordinálása

Elvárások:
  • • Marketing és/vagy kereskedelmi tanulmányok folytatása
  • • Heti minimum 25 óra vállalása
  • • Minimum 1 év gyakornoki munkavégzés
  • • A kitűzött célokért következetesen, önállóan, aktívan dolgozik
  • • Jó rendszerező, pontos, precíz munkavégzés jellemzi
  • • Erős felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezik
  • • Legalább társalgási szinten beszél angolul
  • • Nyitott a technikai újdonságokra, erős érdeklődést mutat a filmek, sorozatok iránt
  • • Nyitott személyiség, könnyen teremt új kapcsolatokat
  • • Egyértelműen és jól kommunikál

Juttatások:
  • • Szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán
  • • Kellemes munkahelyi környezet, kiváló csapat
  • • Ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez
  • • Bruttó 810 Ft/óra