www.cvonline.hu

Content gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1022394

Feladatok:

  • Részvétel a termékhez kötődő marketing feladatok elvégzésében a termékmenedzser útmutatása alapján
  • Riportok készítése
  • Az iparági trendek követése
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, partnerekkel
  • A rá bízott mini projectek teljes koordinációja
  • A szolgáltatásban elérhető tartalom folyamatos ellenőrzése, nyomon követése

Elvárások:
  • Nappali tagozatos AKTÍV vagy PASSZÍV hallgatói jogviszony
  • Marketing és/vagy kereskedelmi tanulmányokat folytat
  • Heti 25 órás munkaidő vállalása
  • A kitűzött célokért következetesen, önállóan, aktívan dolgozik
  • Jó rendszerező, pontos, precíz munkavégzés jellemzi
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezik
  • Legalább társalgási szinten beszél angolul
  • Nyitott a technikai újdonságokra, érdeklődést mutat a filmek, sorozatok iránt
  • Egyértelműen és jól kommunikál

Juttatások:
  • Kellemes munkahelyi környezet, stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek
  • Szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán
  • Kiváló csapat
  • Ideális körülmények a felelősségteljes munkavégzéshez
  • Fizetés: Br. 700 Ft/óra

  • Jelentkezéshez küldd el fényképes önéletrajzodat, leveled tárgya legyen UPC-CON!