www.cvonline.hu

Contact Center ügyintéző

  • Company_icon -
  • Location_icon Budapest, Pest
  • A hirdetés 689 napja lejárt

Több mint 10 éves nemzetközi tapasztalattal rendelkező, a maga területén piacvezető magyar cég, a Photel Zrt. CRM és Contact Center szolgáltató, bővítési és fejlesztési terveinek megvalósításához szakmai tapasztalattal rendelkező, sikerorientált munkatársakat keres telekommunikációs területre, budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

Feladat:

  • kimenő hívások indítása értékesítés és marketing jelleggel,
  • általános contact center ügyintézői feladatok ellátása,
  • esetenként háttérmunkacsoport támogatása,
  • ügyfélkapcsolat ápolása.

Elvárások:

  • magabiztos, határozott fellépés az ügyfelekkel történő kommunikáció során,
  • kiemelkedő kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség,
  • dinamikus, értékesítési és sikerorientált szemlélet,
  • erős, magabiztos számítástechnikai ismeretek.

Előny:

  • diploma,
  • biztosításközvetítő PSZÁF képesítés, vagy pénzügyi szolgáltatás közvetítő PSZÁF képesítés,
  • több éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.
  • Amit kínálunk:
  • hivatalos, biztos háttér,
  • alkalmazotti jogviszony,
  • béren kívüli juttatások,
  • folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség,
  • előrelépési lehetőség,
  • fiatalos csapat, kellemes légkör,
  • változatos munka, különböző projektekben való részvételi lehetőség.

Munkakezdés: azonnal

Munkaidő: Változó beosztás, 8 órás műszak (általánosan 8-20 óra között)

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Az önéletrajzokat a pozíció megnevezésével az alábbi e-mail címre várjuk.