www.cvonline.hu

Contact Center -Tranzakcióellenőrzési munkatárs

  • A hirdetés 593 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A folyamatosan fejlődő Back Office és Tranzakcióellenőrzés terület új munkatársat keres

Contact Center - Tranzakcióellenőrzési munkatárs pozícióra.

 Contact Center - Tranzakcióellenőrzési munkatárs

Feladatok:

  • A call centerben rögzített fizetésforgalmi tranzakciók, bankkártyával, SpectraNet szolgáltatással kapcsolatos megbízások visszahallgatása
  • A megbízások a vonatkozó ügyviteli rendek szerinti ellenőrzése és jóváhagyása
  • Az ügyfélkiszolgálás minőségi ellenőrzése, folyamatos visszajelzés a kollégáknak és csoportvezetőknek
  • Visszaélés, vagy annak gyanúja esetén a vonatkozó banki szabályzatoknak megfelelő lépések megtétele

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • telefonos ügyfélkiszolgálás területen szerzett három éves tapasztalat
  • vonatkozó banki termékek és szolgáltatások pontos, naprakész ismerete
  • jó problémamegoldó és stressztűrő képesség
  • terhelhetőség, munkabírás, precíz, megbízható önálló munkavégzés
  • csapatban való együttműködési készség

Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség
  • közgazdasági végzettség
  • Base 24 rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő