www.cvonline.hu

Contact Center Specialista - Telesales Munkatárs

  • A hirdetés 1205 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Dinamikusan bővülő csapatunkba keresünk kollégát, Contact Center Specialista munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Meglévő ügyfeleink számára banki termékek és szolgáltatások értékesítése telefonon keresztül;
  • Ügyfeleink szakszerű és pontos tájékoztatása;
  • Kapcsolódó szolgáltatások bemutatása, értékesítési folyamatok támogatása;
  • Hívásokhoz kapcsolódó folyamatos adminisztráció.

 Elvárásaink:

  • Lényegre törő, meggyőző kommunikáció és tárgyalási készség
  • Határozott, udvarias fellépés;
  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Legalkalmasabb jelöltünk lehet, ha:

  • ügyfélorientált gondolkodása jó problémamegoldó és stressz tűrő képességgel párosul;
  • képes munkáját precízen, megbízhatóan és önállóan végezni;

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetést + cafetéria juttatást
  • Stabil multinacionális háttér, fiatalos, lendületes, motivált csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes munkakör kiemelkedő színvonalú irodai környezetben.

Amennyiben Ön a fenti követelményeknek megfelel, és szívesen csatlakozna Bankunkhoz, kérjük küldje el jelentkezését fényképpel ellátott,  bérigényt tartalmazóönéletrajzzal a következő email címen

E-mail cím megjelenítése

Ezen a címen kizárólag a „CONTACT CENTER SPECIALISTA - TELESALES MUNKATÁRS " munkakör betöltésére beadott pályázatokat áll módunkban befogadni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő