www.cvonline.hu

Contact Center Specialista – Telesales Munkatárs

  • A hirdetés 1027 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

 Dinamikusan bővülő csapatunkba keresünk kollégát, Contact Center Specialista munkakörbe.

 Főbb feladatok:

  • Meglévő ügyfeleink számára banki termékek és szolgáltatások értékesítése telefonon keresztül;
  • Ügyfeleink szakszerű és pontos tájékoztatása;
  • Kapcsolódó szolgáltatások bemutatása, értékesítési folyamatok támogatása;
  • Hívásokhoz kapcsolódó folyamatos adminisztráció.

 Elvárások:

  • Lényegre törő, meggyőző kommunikáció és tárgyalási készség
  • Határozott, udvarias fellépés;
  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

 A legalkalmasabb jelöltünk lehet, ha:

  • ügyfélorientált gondolkodása jó problémamegoldó és stressz tűrő képességgel párosul;
  • képes munkáját precízen, megbízhatóan és önállóan végezni;
  • értékesítési területen szerzett tapasztalattal rendelkezik

 Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés, cafeteria juttatás
  • stabil multinacionális háttér, fiatalos, lendületes, motivált csapat
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • felelősségteljes munkakör kiemelkedő színvonalú irodai környezetben.

Amennyiben Ön a fenti követelményeknek megfelel, és szívesen csatlakozna Bankunkhoz, kérjük küldje el jelentkezését, fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó önéletrajzzal az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése" target="_blank">E-mail cím megjelenítése.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő