www.cvonline.hu

Contact Center Specialista – Bankkártya Ügyfélszolgálat

  • A hirdetés 1098 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Főbb feladatok:

  • Bankkártyához kapcsolódó ügyfélmegbízások lebonyolítása telefonon keresztül
  • Információ szolgáltatása telefonon keresztül a bank termékiről és szolgáltatásairól
  • Bankkártyához kötődő termékek és szolgáltatások értékesítése bejövő hívásokon keresztül
  • Gyanús kártyatranzakciók monitorozása
  • Társosztályok támogatása bankkártyával kapcsolatos problémák megoldásában

Elvárások:

  • lényegre törő, meggyőző kommunikáció és tárgyalási készség, tiszta, érthető beszéd
  • határozott, udvarias fellépés
  • több műszakos munkarend vállalása (0-24 órás ügyfélszolgálat)
  • minimum középfokú végzettség (felsőfokú, vagy közgazdasági szakirányú  végzettség előnyt jelent)
  • aktív (!) társalgási szintű, biztos angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

A legalkalmasabb jelöltünk lehet, ha:

  • ügyfélorientált gondolkodása jó problémamegoldó és stressz tűrő képességgel párosul
  • ha képes munkáját precízen, megbízhatóan és önállóan végezni

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés, cafeteria juttatás
  • felelősségteljes munkakör, kiemelkedő színvonalú irodai környezetben
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben Ön a fenti követelményeknek megfelel, regisztrálja jelentkezését  a lenti linken, az „Álláslehetőségek” ikonra kattintva. Kérjük, mellékelje fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajzát.