www.cvonline.hu

Contact Center Operátor

  • A hirdetés 756 napja lejárt

Feladatok:

Ügyfelekkel történő kapcsolattartás; szolgáltatási szerződésekhez szükséges hiánypótlás és adategyeztetés

Ügyfél-tájékoztatás a szolgáltatás tulajdonságairól telefonon keresztül;

Beszélgetések adminisztrációs rendszerben történő rögzítése

Általános adminisztratív feladatok ellátása

NEM ÉRTÉKESÍTÉS, kizárólag ügyfélmegtartás a feladat

Elvárások:

Középfokú végzettség (előny: banki-, pénzügyi szakképesítés vagy PSZÁF tanúsítvány)

Kellemes hang, tiszta-, érthető beszéd

Kiváló kommunikációs készség és meggyőző képesség

Felhasználószintű számítógépes ismeret

Rugalmasság, önállóság és határozottság

Nagyfokú precizitás, monotónia-tűrés, stressz-tűrés képessége

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem (negyedéves bónusz)

Hétfőtől péntekig tartó munkarend

Hosszú távú munkalehetőség

Fiatal, dinamikus csapat

Rugalmas beosztás

Munkavégzés helye: Budapest, 14. kerület

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő