www.cvonline.hu

CONTACT CENTER OPERÁTOR

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1080017
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

SZERETSZ ÚJ KAPCSOLATOKRA SZERT TENNI?
VAN TAPASZTALATOD TELESALESBEN? ITT TÖBB A BEÉRKEZŐ HÍVÁS, MINT A KIMENŐ, ÍGY JOBBANTELIK MAJD A NAPOD.

MEGBÍZÓNK:
42 országban van jelen, és világviszonylatban vezető szolgáltató a kártya alapú juttatások terén.
Termékeit és szolgáltatásait több ezer munkáltató és több százezer munkavállaló ismeri és használja naponta.

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Könnyen megközelíthető belvárosi munkahely
  • Dinamikus, fiatalos környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Cafeteria, prémium
  • Kihívásokkal teli, változatos pozíció

FELADATAID LESZNEK:

  • Bejövő hívások kezelése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Beérkező szerződések, megrendelések rögzítése
  • Kapcsolattartás a cég ügyfeleivel, végfelhasználóival, elfogadóhelyeivel
  • Reklamáció-kezelés, problémamegoldás a vállalat ügyfelei és elfogadóhelyi partnerei részére
  • Rendszertesztelés ügyfél és elfogadóhelyi felületeken
  • Meglévő adatbázisból potenciális elfogadó partnerek telefonos megkeresése, tájékoztatás, szerződéskötés, igényteremtés

TÉGED KERESÜNK HA:

  • Tapasztalatod van call center, telesales, operátori munkakörökben
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret (MS office)
  • Kifogáskezelésben való jártasság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Teljesítményorientált szemléletmód, versenyszellem
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Tanulási hajlandóság
  • Telefonos értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret előny

MUNKAVÉGZÉS  HELYE:

  • Budapest VII. kerület

JUTTATÁSI CSOMAG:

  • Bruttó 200.000 Ft
  • Cafeteria
  • Prémium

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük fényképes szakmai önéletrajzodat, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttasd el a lenti e-mail címre.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya