www.cvonline.hu

Contact Center Hitelvonal telefonos értékesítő és támogató

  • A hirdetés 576 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Az Unicredit Bank 2014-ben több kategóriában is nyert a MasterCard „Az év bankja 2014” versenyen. 2015-ben private banking üzletága a „Legjobb privátbanki szolgáltatások” kategória győztese az Euromoney Private Banking Survey alapján.

Ügyfeleinek folyamatos és magas szintű kiszolgálása érdekében létrehozott telefonos ügyfélszolgálata új munkatársak jelentkezését várja az alábbi pozícióba:

Büszkék vagyunk arra, hogy 2015-ben a pénzpiacokkal foglalkozó neves brit magazin, a Euromoney idén kilenc kiválósági díjjal (Award for Excellence) ismerte el az UniCreditet, többek között a „Magyarország legjobb bankja” díjjal jutalmazta munkánkat.

Feladatok:

  • Napi operatív feladatok koordinálása, aktív részvétel a csoport mindennapi munkájában,
  • Ügyfelek teljes körű tájékoztatása telefonon és e-mailen keresztül, értékesítési feladatok elvégzése, kapcsolattartás a partnerekkel, és az érintett banki területekkel
  • Oktatás és coaching tevékenység révén értékesítési technikák/készségek fejlesztése a terület hatékonyságának növelése érdekében,
  • Főbb KPI-ok követése, belső és külső riportja. Értékesítési folyamatok fejlesztése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (közgazdasági szakirányú végzettség előnyt jelent)
  • Jelzálog- és fedezetlen hitelek, valamint telefonos értékesítésben és értékesítés támogatásban szerzett tapasztalat
  • Magas szintű önálló, proaktív munkavégzés értékesítési szemlélettel,
  • Sikerorientált hozzáállás és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség szóban és írásban
  • Önállóan és csapatban történő pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Ügyfélorientált gondolkodásmód,
  • Jó problémamegoldó és stressz tűrő képesség
  • Precíz, megbízható, önálló munkavégzés
  • Emberek irányításában szerzett több éves tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria juttatás
  • Felelősségteljes munkakör, kiemelkedő színvonalú irodai környezetben
  • Karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • Hosszú távú stabil munkahely, fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol