www.cvonline.hu

Contact Center Helpdesk munkatárs

UPC fejléc

Mindent, amit teszünk, az ügyfelekért tesszük. Igyekszünk mindent megtenni ügyfeleink elégedettségéért: meghallgatjuk és megértjük ügyfeleink igényeit, a legkorszerűbb technológiát kínáljuk számukra - egyszerűen és felhasználóbarát módon.
Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • Magas szintű informatikai ismeretekkel rendelkezik (Windows, TCP/IP hálózatok és hálózati eszközök alapos ismerete)
  • Érettségi bizonyítvánnyal rendelkezik
  • Kiváló kommunikációs képességgel bír
  • Értékesítési szemlélet jellemzi
  • Kiegyensúlyozott, türelmes személyiség
  • Jó konfliktuskezelő és jól tűri a stresszt

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv közép szintű ismerete

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • Előfizetőktől beérkező hívások fogadása, tájékoztatás adása az Internet, televízió, telefon szolgáltatásokkal kapcsolatos szakmai kérdésekben telefonon és e-mailen keresztül; hibajegyek teljes körű kezelése, problémák orvoslása, szakmai tanácsok adása és mindezek dokumentálása; a további értékesítéshez igények felmérése.
  • Szolgáltatások ügyfeleknek történő ajánlása, értékesítése.

Amit nyújtunk:

  • Kellemes munkahelyi környezet, stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek
  • Szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez

Munkavégzés helye:

Budapest

UPC logó

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzot és motivációs levelet tartalmazó pályázatokat a UPC Karrieroldalon várjuk.

UPC lábléc
Kategória
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Értékesítés / Kereskedelem, IT / Informatika