www.cvonline.hu

Contact Center Advisor JO-1402-280048

  • A hirdetés 1113 napja lejárt
Referenciaszám:
JO-1402-280048xxxxxx

Fizetés:
versenyképes
Tapasztalatok:
Nincs minimum elvárás
Munkaidő
Állandó teljes munkaidős
Végzettség szintje
Középiskolai végzettség érettségivel
Tanácsadó neve:
Judit Varga
Tanácsadó e-mail címel:

Leírás:

We are looking for people for our multinational partner company for the following role:

Location:  Athens, Greece

Tasks:

  • Answer customer questions over the phone
  • Provide support for customers and partner companies via phone and email
  • Handel customer complaints
  • Solve ad-hock issues
  • Keeping contact with other centres within company in Europe

Requirements:

  • Speaks Portuguese/Brazilian/Hebrew/German/Italian on a high level
  • Speaks good English
  • Has very good communication skills
  • Helpful
  • Has excellent problem solving skills
  • Customer oriented
  • University/college degree is an advantage
  • Excellent communication skills, strong team spirit, passionate about customer care

Our offer:

  • Multinational environment
  • Trainings and talent program
  • Professional carrier opportunity within one of the biggest multinational company in Greece
  • Competitive salary and benefits
  • Relocation package
  • 6 months working contract
Helyek Külföld
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Héber, Német, Olasz, Portugál, Spanyol, Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr