www.cvonline.hu
Contact center adminisztrátor (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 842882
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Külföldi ügyfeleink call- és contact centerének teljes körű támogatása.
  • A csapatban a kollégák sokszínű tevékenységet végeznek: az adminisztratív, pontosságot és monotonitástűrést igénylő feladatoktól a rutin jellegű hibák kezelésén át egészen a komplex, mély technikai szaktudást megkövetelő problémák elhárításáig mindenki megtalálhatja azt a részt, amelyben ki tud teljesedni.
  • A munkavégzés során együtt dolgozunk más csoportokkal Németországban, Szlovákiában és Csehországban, valamint kapcsolatot tartunk az ügyfelekkel is. A kommunikáció első sorban német nyelven zajlik, mely mellett alkalom adtán az angol nyelv használatára is van lehetőség.

A teljesség igénye nélkül néhány példa, mivel is foglalkozunk:

  • Az ügyfeleink contact centerében dolgozó munkatársak hozzáadása a rendszerhez, mely során kapnak felhasználó azonosítót, jelszót és különböző jogosultságokat.
  • A contact centert alkotó hardver komponensek (szerverek, media gatewayek, switchek) állapotának felügyelete, az eszközök karbantartása (pl. frissítések telepítése, hibás hardver cseréjének megszervezése stb.).
  • A rendszerbe érkező hívások irányítását végző alkalmazás támogatása, a felmerülő hibák okának felderítése és elhárítása.
  • A hívások minőségbiztosításával kapcsolatos rendszer támogatása.

Elvárások

  • Erős középfokú német nyelvtudás a fent említett kommunikáció miatt
  • Informatikai affinitás, legalább alapszintű ismeretek ezen a területen
  • Előfeltétel a felsőfokú végzettség, vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Jó analizáló és problémamegoldó képesség
  • Nyitottság, valamint az új ismertek elsajátítására és megértésére való képesség
  • Utazási hajlandóság
  • Csapatszellem

Előnyt jelent

  • Telekommunikációs és contact center ismeretek
  • Linux operációs rendszer ismerete
  • Hálózati ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81448

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Hajdú-Bihar