www.cvonline.hu

Construction Project Planner

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.09.
Jelentkezési határidő: 2016.12.17.
Hirdetés azonosító: 1084109

Construction Project Planner-t keresünk multinacionális ingatlan fejlesztő partnerünk számára Budapesten. A vállalat piacvezető irodaház fejlesztési projektekben, kiváló vállalati kultúrával rendelkezik, nemzetközi munkakörnyezetet és kiemelkedő juttatási csomagot tud nyújtani a Construction Project Planner számára.

A Construction Project Planner legfontosabb feladatai:
- Projekt kivitelezési ütemterv és organizációs tervek elkészítése
- Építésvezetőkkel és főépítésvezetővel való kapcsolattartás
- Alvállalkozókkal, tervezéssel és beszerzéssel való szoros együttműködés és szervezési feladatok
- Kivitelezési munkálatok felmérése, projekt határidők kidolgozása
- Kivitelezéssel kapcsolatos kimutatások, előrejelzések elkészítése
- Építési részfolyamatok összehangolása, megszervezése

Elvárások a Construction Project Planner felé:
- Felsőfokú műszaki veégzettség (preferáltan építő- vagy építészmérnök)
- Kivitelezési projektek előkészítésében, szervezésében szerzett tapasztalat (legalább 2 év)
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- Agilis, kommunikatív személyiseg
- Kiváló szervező- és kommunikációs készség

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a 'Jelentkezem' gombra kattintva.
Munkavégzés helye: Budapest