www.cvonline.hu

Construction Project Manager (út- és közműépítés területre)

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.24.
Jelentkezési határidő: 2017.12.19.
Hirdetés azonosító: 1239632

Nemzetközi ingatlanfejlesztő partnerünk számára keresünk projektmenedzsert út- és közműépítési területre Budapesten.

Az Ön új pozíciójához tartozó feladatok :
 - Út- és közműépítési projektek teljeskörű lebonyolítása, mely magában foglalja:
         Építési dokumentáció ellenőrzése,
         Tendereztetés és szerződéskötés felügyelete,
         Tervek szakmai véleményezése,
         A kivitelezés szakmai felügyelete,
         Műszaki átadás, átvétel koordinálása.
- Junior munkatársak támogatása (teljesítményértékelés, fejlesztés)

Mire van szüksége a sikerhez :
- Minimum 10 év építőiparban szerzett tapasztalat (építésvezetői múlt előnyt jelent)
- Út- és közműépítésben szerzett projektmenedzseri tapasztalat
- Stabil angol nyelvtudás
- Felelős műszaki vezetői végzettség

Mire számíthat partnerünktől:
- Lehetőség a folyamatos szakmai fejlődésre
- Kihívást jelentő projektek
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Kiváló juttatási csomag

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, küldje el a jelentkezését a hays.hu weboldalon