www.cvonline.hu

Construction Project Director

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.11.19.
Jelentkezési határidő: 2016.12.02.
Hirdetés azonosító: 1077631
lejárt

Construction Project Director-t keresünk multinacionális ingatlan fejlesztő partnerünk számára Budapesten! A vállalat nemzetközi szinten vezető szerepet tölt be iroda ingatlanok fejlesztésében- és kivitelezésében. A vállalat kiváló fejlődési lehetőséget és egyedi juttatási csomagot kínál a leendő Construction Project Director számára.

A Construction Project Director legfontosabb feladatai:
- Teljes építési projekt vezetése, koncepció fázistól kezdődően
- Építési költségkeret kialakítása, kezelése
- A kivitelezési projektek határideinek betartása, betartatása
- Ütemtervek kialakítása
- Kivitelezési munkálatok szakmai felügyelete, véleményezése
- Külső partnerekkel, hatóságokkal való kapcsolattartás

Elvárások a Construction Project Director felé:
- Felsőfokú műszaki végzettség, preferáltan építész- vagy építőmérnöki területen
- Nem-lakó ingatlanok kivitelezésében szerzett tapasztalat (minimum 7-8 év)
- Stabil angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs-, szervező- és tárgyaló készség

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el pályázati anyagát a 'Jelentkezem' gombra kattintva.
Munkavégzés helye: Budapest