www.cvonline.hu

Construction Engineer (OPTICS)

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.03.31.
Jelentkezési határidő: 2015.06.09.
Hirdetés azonosító: 923965
lejárt

Konstrukciós mérnök

Saját területén piacvezető autóipari gyártó számára keresünk tapasztalt konstrukciós mérnököt budapesti munkavégzésre. Megbízónk autóipari elektronikai termékeket gyártó multinacionális vállalat, aki bővülő csapatába keres optikai méréstechnika területén jártas, stabil angol nyelvtudással rendelkező mérnököt.

A vállalat versenyképes fizetést, külföldi betanulást és nemzetközi karrierlehetőséget biztosít a sikeres jelentkezőnek.

Feladatok:
• Autóipari képfeldolgozó (video szenzor) rendszerek mechanikai fejlesztésében való részvétel az optikai méréstechnika területén
• Video szenzorok beépítési tesztjeinek támogatásamechanikai oldalról, speciális optikai paraméterek szerinti bemérések elvégzése
• A tesztberendezés és az eljárás továbbfejlesztése
• A mechanikai fejlesztés támogatása az optika területén
• Nemzetközi projekt-teamekkel való együttműködés

Amit elvárunk:

Felsőfokú gépészmérnöki vagy mechatronikai végzettség (Optomechatronikai végzettség előny)
Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat (autóipari tapasztalat előny)
• Optikai mérési technológiákban szerzett tapasztalat
Angol vagy német nyelvtudás

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.