www.cvonline.hu

Conrolling Asszisztens

  • A hirdetés 1157 napja lejárt

Multinacionális autóipari vállalat győri telephelyére

Controlling Asszisztens

munkatársat keres.

 Feladatok:

  • Havi, negyedéves, éves zárásokkal kapcsolatos feladatok ellátása
  • Terv-tény elemzések készítése
  • Részvétel a pénzügyi és az üzleti tervezési folyamatban
  • Közreműködés a belső szabályzatok kialakításában
  • Belső auditokban való részvétel
  • Management felé történő riportok készítése

Elvárások/előny:

  • Főiskolai / Egyetemi végzettség pénzügy vagy számvitel területen
  • Min.3 éves gyári / üzemi kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • MS Office programok magas szintű ismerete (Excel, Word, PPT)
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és a munkakör megjelölésével a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő