www.cvonline.hu
Configuration Manager (PostBilling) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 1028753
lejárt
FELADAT

  • Az ügyfélkövetelmények elemzésében való részvétel
  • Aktív részvétel az összetett és kiterjedt verziókezelő rendszerek tervezésében, konfigurációjában és optimalizációjában
  • Makefile-ok létrehozása és fenntartása
  • Tudástranszfer és folyamatos kommunikáció a német kollégákkal
PROFIL
  • Informatikai képzettség vagy releváns szakmai tapasztalat
  • Jó német/angol nyelvű kommunikációs képesség
  • Szükséges dokumentációk megértése angol nyelven
  • Legalább 3 éves tapasztalat a Shell Skript és Perl rendszerek területén
  • Több éves tapasztalat a software fejlesztés és a verziókezelés területén
  • Unix/Linux rendszerek alapos ismerete

Soft-Skills:

  • Kommunikáció: proaktív kérdések és információcsere
  • Magas minőség orientáltság: pl: fejlesztési politikákra való fókuszálás, aktív részvétel a minőségbiztosítás minden szakaszában
  • Rugalmasság és utazási hajlandóság, kiemelten a betanulási időszakban
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Önálló munkára való képesség
  • Motiváció

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator