www.cvonline.hu

Conference & Event Sales Manager

  • Az álláshirdetés frissítve 15 napja

Nemzetközi szállodalánchoz tartozó 5*-os budapesti szálloda
keres munkatársat

munkakörbe

Feladatok:
- Tárgyalások, szálloda bemutatásának megszervezése és lebonyolítása az ügyfelekkel
- Szerződések előkészítése, megkötése az értékesítési igazgató irányítása alatt
- Heti átadó meetingek előkészítése és lebonyolítása a releváns részlegekkel
- Rendezvényeken, személyes jelenlét, helyszíni kapcsolattartás a szervezőkkel
- Rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel a rendezvény részleteit illetően, számlázási folyamatokban aktív részvétel, rendszeres utókövetés, rendezvény értékesítése az ügyféllel
- Kapcsolattartás a szálloda többi részlegével
- Kreatív ötletek prezentálása, kivitelezése

Elvárások:
- Szakirányú felsőfokú végzettség
- Hasonló területen szerzett min. 1 éves szállodai tapasztalat
- MICE piac ismerete, aktív kapcsolatrendszer
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás (egyéb nyelv ismerete előnyt jelent)
- Naprakész számítógépes ismeretek (MS Office és Opera program felhasználói szintűen kezelése)
- Kitűnő kommunikáció és szervezőképesség
- Kiváló prezentációs készség
- Proaktív szemlélet

Amit kínálunk:
- Változatos feladatokkal teli munka
- Fiatalos csapat
- Ideális munkavégzési feltételek
- Korrekt breezes és teljesítményarányos motivációs rendszer

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el részünkre magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő