www.cvonline.hu
Component Manager (Telekom IT NC)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 842322
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • SW-Pool-megbízáshoz szükséges belépési előfeltételek szolgáltatása/ biztosítása
    • SW-átadás, szoftverek leírása, minden checklist kitöltése, installációs útmutató készítése, stb. (eljárásutasítás szerint)
  • Hozzárendelt szoftvertermékek aktualizálása
    • A teljes folyamat kezelése (eljárásutasítás szerint)
  • Szükség esetén egyeztetés a Licencmenedzsmenttel
  • Minden szükséges bizottság bevonása (pl: AK OS, Üzemi Tanács)
  • Kapcsolattartó a hozzárendelt szoftvertermékek esetén fellépő incidensek/problémák esetén (Last-Level-Support)
  • Egységesítést célzó meetingeken való részvétel
  • Piac folyamatos figyelése, monitorozása
  • Technical Roadmap-ek egyeztetése a termékeket hasznáőló alkalmazásfelelősökkel, valamint közös eljárás kidolgozása
  • Technical Roadmap előállítása a hatáskörébe tartózó termékekre

Elvárások

  • Tárgyalási szintű, aktív német nyelvtudás
  • Windows 7 és MS Office ismerete
  • Middleware komponensek ismerete (Java, .Net, stb.)
  • Adobe termékek ismerete: Software-Roadmap előállításának ismerete

Személyiségbeli követelmények

  • Kiváló kommunikációs képességek
  • Önálló felelősségű és hatáskörű munkavégzésre való képesség
  • Rugalmasság

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet az InfoParkban (Link megjelenítése)

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81157

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest
Debrecen