www.cvonline.hu

Compliance tanácsadó III.

  • A hirdetés 1257 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése:  Compliance

Munkavégzés helye:  Budapest

Főbb feladatok:

  • magas kockázatú ügyfelekkel kapcsolatos ügyfél-átvilágítási feladatok ellátása
  • átvilágítási eljárások kidolgozása és ezek lefolytatása, adminisztrálása
  • kockázati kérdőívek kiértékelése
  • nemzetközi és hazai adatbázisokban való ellenőrzések végrehajtása
  • ügyfél-átvilágítási dokumentációk jogszabályi megfelelésének vizsgálata
  • üzleti területek és az ügyfelek közötti kommunikációban való segítségnyújtás, tanácsadás magas kockázatos ügyfelek esetében
  • pénzmosás megelőzésével kapcsolatos adatok folyamatos értékelése, elemzése
  • üzleti szervezeti egységekkel való közreműködés

A munkakör betöltésének feltételei:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (pénzügyi és/vagy közgazdász)
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • legalább 5 év szakirányú tapasztalat
  • irodai alkalmazások felhasználó szintű ismerete
  • jó problémamegoldó képesség és konfliktuskezelés
  • kiváló kommunikációs készség
  • pontos, precíz munkavégzés

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret: angol ( tárgyalóképes )

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő