www.cvonline.hu

Compliance tanácsadó II.

  • A hirdetés 1196 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése: Compliance

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • intellektuális bűncselekmények, egyéb visszaélések vizsgálata, megelőzése
  • üzleti folyamatokban, eljárásokban rejlő kockázati tényezők feltárása érdekében szűrő, vizsgáló tevékenység végzése
  • a feltárt üzleti és egyéb kockázatok kiküszöbölése céljából a kockázatok csökkentését célzó megoldási javaslatok kidolgozása
  • monitoring tevékenység, adminisztrációs feladatok
  • üzleti szervezeti egységekkel való közreműködés
  • részmunkaidős pozíció: napi 6 órás munkavégzés

A munkakör betöltésének feltételei:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (pénzügyi és/vagy közgazdász)
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • legalább 3 év szakirányú tapasztalat
  • irodai alkalmazások felhasználó szintű ismerete
  • jó problémamegoldó képesség és konfliktuskezelés
  • kiváló kommunikációs készség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • monotonitástűrés

Szükséges végzettség:  felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret:  angol ( tárgyalóképes )

Munkaidő: részmunkaidős pozíció, napi 6 órás munkavégzés

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő