www.cvonline.hu

Compliance Szakértő

  • A hirdetés 261 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Compliance területe

COMPLIANCE SZAKÉRTŐ

munkatársat keres.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:  AEGON Központ (Budapest, Üllői út 1.)

LEENDŐ MUNKATÁRSUNK FELADATAI:

  • jogszabályi megfelelés ellenőrzése, biztosítása,
  • panaszügyek kezelésének koordinálása, felügyelete,
  • éves megfelelési oktatás a munkavállalók részére,
  • külső kommunikációs anyagok ellenőrzése,
  • negyedéves, éves megfelelési jelentés készítése,
  • felügyeleti kapcsolattartás,
  • megfeleléshez kapcsolódó nyilvántartások vezetése,
  • a társaság operációs kockázatainak elemzése, nyilvántartása,
  • KRI-k havi szintű összegyűjtése, továbbítása.

ELVÁRÁSOK:

  • közgazdasági vagy jogi végzettség,
  • legalább 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • kiváló MS Office ismeretek,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás.

KÜLDJE EL JELENTKEZÉSÉT, HA ÚGY GONDOLJA, HOGY

  • precíz, és munkájával szemben mindig igényes,
  • alapos és fókuszált,
  • nagy teherbírás jellemzi.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi és lelkes csapatának, úgy várjuk jelentkezését Karrierportálunkon 2016. november 30-ig!

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Jog / Jogi tanácsadás
Elvárt nyelvtudás Angol