www.cvonline.hu

Compliance szakértő

  • A hirdetés 299 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Compliance területére keresünk munkatársat 4 órás részmunkaidőben az alábbi pozícióba.

Feladatok

  • Jogszabályi megfeleléssel kapcsolatos vizsgálatok lefolytatása, az eredmények nyomon követése
  • Második szintű kontrollok működtetése
  • Szabályzatok véleményezése, a Compliance hatáskörébe tartozó szabályzatok kezelése, csoportszintű szabályzatok és jogszabály-változások implementációja
  • Tanácsadás a Compliance-hez kapcsolódó kérdésekben
  • Compliance hatáskörébe tartozó témakörökben oktatások szervezése, illetve abban történő közreműködés
  • A bank belső informatikai rendszereinek használata

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi/jogi végzettség (jogi végzettség előnyt jelent)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
  • Legalább 1-3 év compliance/ belső ellenőrzés területen, vagy pénzügyi intézménynél szerzett tapasztalat
  • Rendszerező-képesség, integrált látásmód
  • Proaktív gondolkodás, önállóság, jó problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkában való együttműködési képesség
  • Nagyfokú pontosság, precizitás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Részmunkaidő