www.cvonline.hu

For fulfilling the position
Compliance Support Specialist
we are looking for colleagues

FELADATOK:

Leendő munkatársunk feladatait Székesfehérváron, az Alcoa Pénzügyi Adminisztrációs központjában, a Knowledge Center csoport tagjaként végzi.

Leendő munkatársunk feladata compliance területen riportolási feladatok, ASAT tesztek elvégzése, külső-belső vevőkkel való kapcsolattartás, és a különböző tevékenységek koordinálása.

ELVÁRÁSOK:

  • Elsősorban angol és francia nyelv magabiztos, kommunikációs szintű használata
  • Felsőfokú, elsősorban pénzügyi végzettség
  • Pénzügyi vagy beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • Precizitás, jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz

ELŐNY:

Korábbi compliance területen, beszerzési vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat

A pozíció Székesfehérváron, az Alcoa Pénzügyi Adminisztrációs központjában lesz betöltve.

Please send your application and CV with photo to ALCOA Career Site