Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

For fulfilling the position
Compliance Support Specialist
we are looking for colleagues

FELADATOK:

Leendő munkatársunk feladatait Székesfehérváron, az Arconic Pénzügyi Adminisztrációs központjában végzi.

Leendő munkatársunk feladata compliance területen riportolási feladatok, ASAT tesztek elvégzése, külső-belső vevőkkel való kapcsolattartás, és a különböző tevékenységek koordinálása.

ELVÁRÁSOK:

  • Angol nyelv magabiztos használata
  • Francia vagy más európai nyelv ismerete előny
  • Felsőfokú, elsősorban pénzügyi végzettség
  • Pénzügyi vagy beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • Precizitás, jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz

ELŐNY:

  • Korábbi compliance területen, beszerzési vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat.

A munkavégzés helye Székesfehérvár.

Please send your application and CV with photo to ALCOA Career Site