www.cvonline.hu

Compliance munkatárs

  • A hirdetés 1097 napja lejárt

OTP Bank Nyrt.

 compliance munkatárs

 munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • közreműködés a Bank jogszabályoknak és belső szabályzatoknak való megfelelésének biztosításában
  • compliance kockázatok felmérése, kockázatok elemzésében való részvétel
  • compliance vonatkozású ellenőrzésekben részvétel
  • tőkepiaci ügyletek ellenőrzése, elemzése, monitoring tevékenység
  • compliance nyilvántartási rendszerek kezelése
  • közreműködés belső szabályzatok véleményezésében
  • előterjesztések, prezentációk készítése
  • kapcsolattartás leányvállalatokkal

Elvárások:

  • közgazdasági egyetemi végzettség
  • magasszintű angol nyelvismeret
  • tőke és/vagy pénzpiaci munkatapasztalat, bankszakmai ismeretek
  • piaci adatszolgáltatási rendszerek ismerete
  • számítástechnikai ismeretek

Az állás betöltésénél előnyt jelent:

  • jogi végzettség
  • compliance, ellenőrzési területen szerzett tapasztalatok
  • banki informatikai rendszerek ismeretek
  • tőzsdei szakvizsga, értékpapírjogi vizsga

Jelentkezési határidő: 2014. március 05-ig

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson az alábbi linkre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő