www.cvonline.hu

Compliance munkatárs

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres

Az OTP Bank Nyrt. Compliance és Bankbiztonsági Igazgatósága szakértő munkatársat keres a bank pénzmosás megelőzési tevékenységéhez kapcsolódó feladatok ellátására.

FELADATOK:

  • a pénzmosási és a terrorizmus-finanszírozási kockázatok felismerése, kezelése
  • az ügyfél-átvilágítási folyamatok támogatása a „Know Your Customer” elv szem előtt tartásával
  • pénzmosás gyanús tranzakciók kivizsgálása, bejelentése a hatóság részére
  • speciális számlanyitással kapcsolatos jóváhagyó döntések előkészítése, kontroll gyakorlása
  • hatósági megkeresések kezelése, megválaszolása
  • a pénzmosás és terrorizmus-finanszírozás megelőzési tevékenység koordinálása, támogatása az OTP Csoporthoz tartozó hazai és külföldi vállalkozások tekintetében
  • a nemzetközi pénzügyi szankciók végrehajtásához kapcsolódó feladatok ellátása
  • belső szabályzatok készítése, véleményezése
  • állásfoglalások kialakítása, az üzleti tevékenység szakmai támogatása
  • a pénzmosás és terrorizmus-finanszírozás megelőzési tevékenység banki munkatársaknak történő oktatása
  • a pénzmosás és terrorizmus-finanszírozás megelőzési tevékenység ellenőrzésével kapcsolatos feladatok ellátása, jelentések készítése

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú végzettség
  • banki, pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • az angol nyelv tárgyalóképes szintű ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • önálló, precíz munkavégzés

ELŐNYT JELENT:

  • közgazdász / jogász végzettség
  • tranzakció figyelő banki IT rendszerek ismerete
  • banki compliance / pénzmosás megelőzési területen szerzett tapasztalat
  • egyéb idegen nyelv ismerete

Jelentkezési határidő: 2016. november 30.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a  Jelentkezés gombra!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest