www.cvonline.hu

Compliance coordinator

  • A hirdetés 257 napja lejárt

Magyarország vezető multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk

Compliance coordinator munkatársakat fél éves határozott időszakra (2017.07.31-ig)

Feladatok:
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • Környezetvédelmi dokumentációk beszerzése
  • Az adatgyűjtési folyamat nyomonkövetése és gyorsítása
  • Adatok rendszerezése Excelben, jelentések készítése
  • Együttműködés az amerikai mérnökséggel és a beszerzéssel
  • Együttműködés a begyűjtött dokumentációkat kezelő külsős céggel
  • Munkavégzés SAP-val, az új modul tesztelésében való aktív részvétel
Elvárások:
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Középfokú végzettség
  • Microsoft Office haladó szintű ismerete (főleg Excel nagy mennyiségű adat rendszerezése, szűrők használata)

Előnyt jelent:

  • SAP használatában való gyakorlat
  • A REACH és RoHS európai környezetvédelmi rendeletek ismerete

Munkavégzés helye: Fót

Pályakezdők jelentkezését várjuk

Juttatások:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a betölteni kívánt munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Helyek Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -