www.cvonline.hu

Compensation and Benefit Specialist/HR Kontroller

  • A hirdetés 1182 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk bővülő, gyártási tevékenységet folytató multinacionális vállalat.  Részükre keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Statisztikák, kimutatások és prezentációk készítése Partnerünk számára, a következő területeket illetően: létszámtervezés, személyi költségek, terv/tény elemzések, bérfejlesztés szakmai megtámogatása, hatékonyságszámítás, produktivitás, túlórák aránya, fluktuáció-számítás, hiányzást jelző mutatószámok rendszeres elemzése.
Bérelemek és béren kívüli juttatások alakulásának elemzése;
HR kontrolling jelentések készítése;
Ad-hoc elemzések készítése;
Riportolás az európai felettes részére (Global Compensation and Benefit Manager).

Követelmények:

Felsőfokú gazdasági végzettség;
Aktív angol nyelvtudás - felettes külföldi;
Kontrolleri tapasztalat gyártó vállalatnál.

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Fejér megye
Helyek Székesfehérvár
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Technikus

Human Centrum Kft.

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer emb...
Heves, Heves