www.cvonline.hu

COMOS szoftverfejlesztő C#/VB (SK140202TZS)

  • A hirdetés 862 napja lejárt

Tudod, hogy az evosoft Hungary Kft. jelenleg Magyarország vezető szoftverháza? Budapesten, Miskolcon és Szegeden több mint 600 munkatárs dolgozik világszínvonalú szoftverek fejlesztésén és több mint egy évtizedes tapasztalattal rendelkezünk ipari szoftver megoldások terén.
Szeretnél részt venni egy nemzetközi fejlesztőcsapatban - élvonalbeli technológiákkal, a tervezést, fejlesztést és tesztelést támogató modern eszközökkel, a jó minőséget garantáló folyamatok szerint?
Szeretnéd kibontakoztatni a képességeidet?
Légy Te is csapatunk tagja!

Dinamikusan fejlődő budapesti csapatunkba keresünk munkatársat

COMOS szoftverfejlesztő C#/VB

munkakörbe.

Feladat:

  •  A COMOS mérnöki tervezőrendszer testreszabása ügyfeleink elvárásainak és folyamatainak megfelelően (customizing)
  • Template-könyvtárak, valamint adatcsere-interfészek létrehozása
  • Engineering-folyamatok implementálása COMOS-ban, valamint scripting és programozás a COMOS API használatával
  • Nagy adatlekérdezések létrehozása
  • Ügyfeleink testreszabott rendszereinek karbantartása COMOS-ban
  • Az ügyfeleink rendszerében található hibák vizsgálata és javítása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (informatikai, villamosmérnöki) egyetemi végzettség
  • COMOS adminisztrációban szerzett ismeretek
  • C# és Visual Basic programozási nyelvek ismerete és abban szerzett minimum két éves tapasztalat
  • ClearCase, ClearQuest ismerete
  • Utazási hajlandóság
  • Jó kommunikációs készség, használható német vagy angol nyelvtudás
  • Önálló és csapatmunkára való hajlam, rugalmasság

Előny:

  • ECAD rendszerek ismerete
  • Kiváló együttműködési képesség

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet fiatal, dinamikusan fejlődő csapatban
  • Versenyképes jövedelem, vonzó juttatási csomag
  • Folyamatos továbbképzés, nemzetközi karrierlehetőség

Jelentkezését a pozíció név mellett olvasható referenciaszám feltüntetésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő