www.cvonline.hu

Commodity SQA mérnök ( V01CSQA-Ve)

  • A hirdetés 238 napja lejárt

Commodity SQA mérnök

V01CSQA-Ve

Autóipari beszállító partnercégünk csapatába keresünk commodity SQA mérnök kollégát.

Feladatok:

  • Beszállítóknak küldött reklamációk nyomonkövetése
  • Beszállítói elemzések szakmai véleményezése, elfogadása, visszautasítása és alternatívák vázolása
  • Beszállítói akciótervek értékelése minőségügyi és költség szempontból, megvalósulásuk szakmai felügyelete
  • Beszállítók technológiai tevékenységének, megfelelőségének termelő területen való értékelése,
  • Beszállítók fejlesztése
  • Folyamat auditok végrehajtása
Tapasztalat:
  • Felsőfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • Műanyagipari, fröccsöntési technológiában szerzett min. 2-3 éves tapasztalat
  • Fém és mechanikai alkatrészek gyártásában szerzett tapasztalat
  • Auditálási tapasztalat
  • Minőségbiztosítási eszközök ismerete, használata (FMEA,8D, SPC, 5 Why, FTA)

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő