www.cvonline.hu

Commodity Manager (Győr)

  • A hirdetés 9 napja lejárt

Pozíció leírása:

Az európai gyárak részére új beszállítók felkutatása adott termékcsoportokra vonatkozóan;
Stratégiai célok meghatározása, beszerzési stratégia kialakítása egy adott commodity-re vonatkozóan, világszerte;
Beszállítók tendereztetése, kiválasztása globál szinten;
Költség megtakarítási tervek kidolgozása, megvalósítása;
Beszállítói szerződések megkötése;
Beszállítók folyamatos monitorozása, fejlesztése;
Kapcsolódó operatív feladatok ellátása;
Riportálás a külföldi felsővezetés részére.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség (főiskolai, egyetemi)
Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
Releváns gyártó vállalatnál szerzett legalább 5-10 év tapasztalat (stratégiai beszerzői v. commodity manageri)
Vállalatirányítási rendszerismeret
Utazási hajlandóság (30%)

Előny:

Mérnöki végzettség

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye (Győr)

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor oldalunkon tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36-34-480-380 +36-30-791-5969

Értékelt kvalitások

Előny:

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Kiemelkedő bérezés és juttatási csomag
Nemzetközi szinten elismert, piacvezető termékeket gyártó vállalati háttér, ahol egy európai commodity központ tagja lesz a leendő kolléga.