www.cvonline.hu

Commodity buyer

  • A hirdetés 987 napja lejárt

Multinacionális gyártó partnerünk folyamatosan bővül, fejlődik. Termékeit a Világ nagy autógyárai hasznosítják. Növekvő feladatai ellátására keresünk számára új munkatársat az alábbi pozícióba

COMMODITY BUYER

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

A pozíció betöltője lesz felelős az indirekt termékek és az alapanyagok beszerzéséért adott projektek kapcsán
Új beszállítók felkutatása, versenyeztetés, ártárgyalások lefolytatása
Keretszerződések megkötése
Indirekt beszerzési projektekben való részvétel
Költségoptimalizálás, költségcsökkentési projektekben való részvétel
Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal és a társosztályokkal

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Több éves releváns tapasztalat hasonló területen
Felsőfokú végzettség
Folyékony angol nyelvtudás
Kiváló kommunikációs készség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Komárom-Esztergom megye

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes béren felüli juttatások

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1058 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.