www.cvonline.hu

Commodity buyer (O02ab)

  • A hirdetés 385 napja lejárt

Commodity buyer

O02ab

Multinacionális autóipari gyártó cég megbízásából keresünk Commodity buyer munkatársat Komárom-Esztergom megye területére.

Feladatok:

  • Versenyeztetések, ártárgyalások lebonyolítása, szerződések- és keretszerződések kötése;
  • Beszállítók kapacitás-, képesség-, ár- és minőségkontrollja;
  • Változásmenedzsmenttel kapcsolatos feladatok ellátása, koordinálása;
  • Költségcsökkentési projekt lehetőségek felkutatása és végrehajtása.

Tapasztalat:

  • Közgazdász / mérnöki végzettség;
  • Min. 3 éves autóipari stratégiai beszerzési tapasztalat;
  • Változásmenedzsment koordinálásában szerzett tapasztalat;
  • Tárgyalási angol nyelvtudás;
  • PPAP folyamat ismeret;
  • ISO/TS 16949 szabványismeret;
  • Stratégiai és üzleti gondolkodás;
  • Eredményorientáltság és értékközpontúság;
  • Kreativitás és nyitottság az újra.

Önéletrajzát a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol