www.cvonline.hu

Commissioning Engineer

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.13.
Jelentkezési határidő: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 1172550

Gépészmérnök pozícióba keresünk szakembereket multinacionális egyedi gépsorokat gyártó partnerünk számára. A vállalat versenyképes fizetést és nemzetközi karrierlehetőséget biztosít a sikeres jelentkezőnek.

Feladatok:
• Gyártó berendezések telephelyen történő beüzemelésének támogatása
• Preventív karbantartási feladatok lebonyolítása
• Üzembehelyezési folyamatok koordinációja
• Vevők teljes körű támogatása, oktatása
• Berendezés fejlesztése, optimalizálása

Elvárások:
• Gépészmérnöki végzettség
• Gyártásban szerzett tapasztalat előnyt jelenthet
• Folyékony angol nyelvtudás

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.