www.cvonline.hu

Commercial Support Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.16.
Jelentkezési határidő: 2016.02.15.

Pozíció leírása / Job description

This is the perfect opportunity for talented, spirited candidates to join one of the world’s largest multinational telecommunication companies as a Commercial Support Manager.

Feladatok:

- Building and maintaining inventories, tracking changes (upgrade/downgrade/cease), cost control and dispute activities, reporting discrepancy, preparing on-demand reports for the contracts.
- Revenue assurance, invoice tracking and invoice reconciliation, preparing finance reports. On certain contracts billing preparation activities, draft invoice validation.
- Arrange regular meetings with in-country contacts; participate in monthly business review calls for each contract.
- Reporting
- Write and update work instructions for the contracts

Elvárások:

- Ability to handle many streams of information and control inputs into a document prior to production.
- A broad ability to understand basic customer solutions and to meet customer needs and address their business requirements.
- Confident operating up to management levels both internally or externally.
- Excellent communication and problem solving skills.

Amit kínálunk:

- Outstanding opportunity to grow
- Good Salary and Benefit package
- Dynamic teamwork in multinational environment
- Continuous learning and development

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -