www.cvonline.hu

Commercial Controller

  • A hirdetés 1347 napja lejárt

Turbófeltöltő és a dupla kuplung, az izzítógyertya és a hűtőszivattyú, az összkerék meghajtás és a kipufogógáz visszavezetés – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 19 országban, 57 gyárral, 19.100 alkalmazottal, 7,8 milliárd dollár forgalommal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.

A BorgWarner Turbo Systems divízió magyarországi gyárában turbófeltöltők gyártásával foglalkozunk. Termékeink növelik a motor teljesítményét, csökkentik az üzemanyag felhasználást és a károsanyag-kibocsátást. Az oroszlányi gyár az árbevétel és a nyereség alapján, már több éve a hazai Top 500-as vállalati lista első negyedében foglal helyet, ezen kívül tavaly a Figyelő TOP200-as listán az év legeredményesebb vállalata díjjal jutalmaztak minket. A munkabiztonság területén már kétszer is elértük az 1.000.000 balesetmentes munkaórát, ezért az anyavállalat 2012- és 2013-ban a BorgWarner Safety Award díjjal ismerte el példaértékű eredményünket.
Folyamatosan bővülő fiatalos csapatunkba az alábbi pozícióba keresünk tapasztalt munkatársat.

Csatlakozz Te is!

Feladatok:

  • Termelési költségek elemzése,
  • Létszámtervezési feladatok elvégzése,
  • Anyagköltség elemzés,
  • Adatbázis létrehozása és nyomon követése az üzleti kifizetések céljából,
  • SOX auditok koordinálása a globális SOX osztályok között.

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség (pénzügyi-, számviteli-, kontrolling szakirány),
  • legalább öt év, termelő üzemi kontrolleri tapasztalat,
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • normaidő elemzési gyakorlat,
  • létszámtervezési tapasztalat,
  • SAP FICO modul ismeret
  • erős MS Office ismeret
  • rugalmasság, terhelhetőség, önállóság, proaktív munkavégzés.

Előny:

  • Hyperion Oracle ismeret,
  • német nyelvtudás.

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely,
  • tanulási, fejlődési lehetőség,
  • a régióban kiemelkedő fizetés,
  • bónuszrendszer,
  • béren kívüli juttatások.

A fejlődés nálunk életmód.

Kapcsolat:
Pausch Szilvia, HR generalista
BorgWarner Turbo Systems Kft.
2840 Oroszlány, Táncsics M. út 111.
Link megjelenítése

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő