www.cvonline.hu

Color Management szakértő (Debrecen) (INTS/3/21)

  • A hirdetés 1101 napja lejárt

Stabil hátterű multinacionális nyomdaipari partnercégünk debreceni termelőüzeme számára keresünk szaktudással rendelkező Color Management szakértő munkatársat.

Feladatok:

  • Vevői elvárásoknak való megfelelés biztosítása
  • Részvétel a nyomtatás előkészítési munkálatokban
  • Részvétel az új termékek gyártásba történő bevezetésében
  • Színgörbék karbantartása és frissítése
  • Egyes munkák Color OK folyamatának és vevőlátogatások személyes vezetése
  • Kapcsolattartási feladatok ellátása
  • Minőségi problémák elemzése
  • Nyomógépmesterek Color OK tréningezése
  • CTP szervezettel való szoros együttműködés, specialista feladatok támogatása
  • A termelésirányítói csapat támogatása a color menedzsmenttel kapcsolatos kérdésekben

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • Color Managementben ismeret
  • ISO 12647  nyomdaipari szabvány ismerete
  • A nyomdaipar és a nyomdászati folyamatok alapos ismerete
  • PDF formátumok, PDF-szerkesztés ismerete
  • A “computer to plate” technika ismerete

Előnyt jelent:

  • Nyomdai környezetben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú nyomdaipari végzettség

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Tréningek, folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes juttatási csomag: bér + műszakpótlék + cafeteria
  • Stabil, biztos, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót!

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő