www.cvonline.hu

Cognos szakértő (QS-7095)

  • A hirdetés 332 napja lejárt

A Qualysoft csoport egy független informatikai szolgáltató, illetve tanácsadó vállalkozás, amely sikeresen támogatja nemzetközi ügyfeleit, hogy innovatív informatikai megoldásai révén versenyképesebbé és gazdaságilag hatékonyabbá váljanak.

Cognos szakértőt keresünk egy, már meglévő csapatunk bővítése céljából.

Feladatok:

  • Riportok, dashboardok fejlesztése
  • Tanácsadási feladatok ellátása
  •  Felhasználók támogatása, segítségnyújtás
  •  Best practice kialakítás, bevezetés
  •  Üzlettel való szakmai kapcsolattartás

      Elvárások:

  • Cognos területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • IBM Cognos BI - 10.2.2. magas szintű ismerete
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás

      Amit kínálunk:

  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Kiváló munkahelyi körülmények
  • Távmunka lehetőség
  • Versenyképes fizetés

      Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát részünkre.

Helyek Magyarország
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol